Sweet Bonanza

Sweet Bonanza şekerden ilham alan bir online slot makinesi oyunudur. Parlak ve canlı renklerin bolluğu, çekici bir estetik sağlar.

Bu slotun tasarımında en iyi seçimleriniz olarak elmalar, lolipoplar ve şeker kalpler arasından seçim yapabilirsiniz. 

Sweet Bonanza, Cluster Pays olarak da adlandırılan All Ways Pay mekanizmasını kullanır.

Burada ödeme çizgisi yoktur. En az sekiz aynı sembol, yatay veya dikey olarak bitişik sıralandığında oyun başlar.

Küme mekaniği kazanmayı daha kolay hale getirmektedir.

Sweet Bonanza Slot, dört veya daha fazla scatter sembolü aynı anda göründüğünde etkinleştirilebilen ve 1x ile 100x çarpan seviyeleri arasında on ücretsiz döndürme sağlayan bir Bonus oyununa sahiptir. Bu özellik sırasında üç scatter belirirse, ek ücretsiz döndürme verilebilir ve hatta yeniden tetiklenebilir.

Sweet Bonanza ayrıca çarpanlara da sahiptir. Kazanan her döndürmeden sonra 2x, 3x 4x 5x veya 8x gibi çarpanlar verilebilir ve kazançlara eklenebilir. Aynı anda birden fazla çarpan olduğunda, verilen tüm çarpanların toplamı uygulanır. Bu örnekte, hem 2x hem de 3x çarpanlar meydana gelirse kazancınız 6 kat artacaktır.

Sweet Bonanza basamaklı kazançlar sağlamasıyla bilinmektedir. Kazanan kombinasyonlar oluşturulduğunda, sembolleri patlayarak daha fazla kazanan sembolü ortaya çıkarır. Basamaklı kazançlar yeni kazançlar ortaya çıktığı sürece zincirleme bir şekilde devam edebilir.

Sweet Bonanza’da nasıl kazanılır?

Oyunda yerleştirilmiş 30 simge bulunmaktadır ve bunların arkasında oyunun oynanması için oyun kontrolleri vardır.

Sweet Bonanza, oyunculara taç şeklindeki düğmesiyle tek seferde bahis oynayabilecekleri 1 ila 50 $ arasında değişen değerlerde 10 jeton sunar. Teklif ayarları paneline erişmek için artırma veya azaltma düğmelerinden herhangi birine basmanız ve bir ila elli dolar değerinde 10 jeton yatırmanız yeterlidir.

Para birimi, seçtiğiniz web sitesine göre farklılık gösterebilir. Sol alttaki soru işaretine tıklayarak daha ayrıntılı açıklama sağlayabilirsiniz.

Sweet Bonanza Kuralları

Sağında bulunan yuvarlak düğmeye basarak tek bir Sweet Bonanzayı başlatın. Üç aynı sembol görüntüye geldiğinde, Bu, onların kaybolmasına neden olacak ve daha da yüksek ödemelerle sonuçlanabilecek yeni kombinasyonlara yol açacaktır.

Sweet Bonanza, 30 hattın tamamının aynı anda etkinleştirilmesi halinde en yüksek Jackpot kazanma şanslarını sunar.

Büyük bir kazanç hemen ortaya çıkmazsa cesaretiniz kırılmasın; Sweet Bonanza Cup90 makinesi son derece öngörülemezdir. Döndürmeye devam edin ve şansınıza güvenin. Emeklerinizin karşılığı bir sonraki çevirmede olabilir.

The Dog House slot oyunu hakkındaki yazımız da ilginizi çekebilir.

Para Yatırma ve Çekme Limitleri

Cup90, Visa, Mastercard ve American Express kredi/banka kartları, e-Cüzdanlar (Skrill ve Neteller) veya banka havalesi (kripto para birimleri) gibi birden fazla yöntem sunarak oyuncuları için para yatırma ve çekme işlemlerini kolaylaştırır. Cup90 ve Sevibet gibi lisanslı güvenilir kumar siteleri güvenle Sweet Bonanza oyununu oynayabileceğiniz siteler, kullanıcıların ilk tercihleri arasındadır. Oyuncular para yatırdıktan sonra hemen oynayabilirler. Para çekme işlemleri genellikle hangi yöntemin seçildiğine bağlı olarak 3-5 iş günü arasında gerçekleşir.

Para Yatırma ve Kazanç Çekme

Cup90, müşterileri için para yatırma ve çekme işlemlerini zahmetsiz hale getirmeyi amaçlamaktadır. “Para Yatırma düğmesine” tıklamanız, ödeme yöntemini seçmeniz, transfer tutarını girmeniz ve gönder düğmesine basmanız yeterlidir; paranız anında hesabınıza ulaşacaktır!

Paranız, kumarhanenin web sitesindeki “Para Çekme” düğmesine tıklayıp ödeme yönteminizi ve tutarınızı seçip her ikisini de girerek çekilebilir. Para çekme işleminiz, hangi ödeme seçeneğinin seçildiğine bağlı olarak üç ila beş iş günü arasında banka hesabınıza yatmaktadır.

Scroll to Top