Fruit Party

Pragmatic Play meyve temalı oyunları diğerlerine tercih ediyor gibi görünüyor; ürün yelpazeleri Asya’yı da kapsıyor.

Görsel olarak biraz basittir; ilk izlenimler Pragmatic Play’in geçmiş kataloğundan Sweet Bonanza’nın güzel anılarını geri getiriyor. En güvenilir kumar siteleri arasında sayılan Cup90 ve Sevibet gibi sitelerde oynamak eğencenizi arttırmakla kalmayacak, sizlere güvenli bir oyun deneyimi de sağlayacaktır.

Özellikler

Rastgele Çarpanlar bu oyunun ayırt edici özelliklerinden biridir ve hem temel oyun hem de bonus sırasında rastgele görünür. Kazanan bir kümenin bir parçasını oluşturan bir sembol x2 çarpanı alabilir; daha sonra tüm çarpanlar toplanır ve maksimum çarpan 256x’e kadar ulaşabilir!

Rastgele Çarpanı anlamanın yanı sıra, Serbest Döndürmelere karşı da dikkatli olun, çünkü üç veya daha fazla altın dağılım göründüğünde 10 serbest oyun verirler. Her zaman x2 değil, ancak bazen 4’e kadar çarpan 256x’e kadar maksimum sonuçlar için birleştirilebilir!

Üç, dört veya beş scatter tutturmak sırasıyla 10-11-12 ücretsiz döndürme kazandırır; bu ücretsiz döndürmelerin ne sıklıkta yeniden tetiklenebileceği konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Gates Of Olympus slot oyunu hakkındaki yazımız da ilginizi çekebilir.

İnceleme

Fruit Party beklenmedik derecede keyifli bir oyundur. Fruit Party, temel grafiklere sahip ama eğlenceli bir oyun; müzik çok ihtiyaç duyulan atmosferi katıyor. Yenilikçi bir grid slotu veya kendi kategorisindeki diğer slotlara rakip olmasa da, Fruit Party temel oyun deneyimine karşı çoğu temeli yeterince kapsıyor.

Fruit Party heyecan verici bir macera arayanlar için olmayabilir, ancak cömert çarpanı (x256), bahislerinin 5.000 katı potansiyel getiri sunarak ilgilerini çekebilir. Fruit Party, neşeli arka planı ve ücretsiz döndürmeler sırasında çarpan birikimi ile Sweet Bonanza ile birçok benzerliği paylaşmaktadır; alternatif olarak, ücretsiz döndürmeler sırasında biriken çarpanlara sahip kendi oyun setini sunarken daha az oynaklık sunar. Bu özel slottan hoşlanıyorsanız ancak daha az riskli bir oyun arıyorsanız tam size göre.

Scroll to Top