Site icon Güvenilir Kumar Siteleri

Extra Chilli

Extra Chilli milyonların kalbini ve aklını fethetti.

Heyecan verici gerçek zamanlı “arkadaşlarınızla slot” sunan bir çevrimiçi slot oyun deneyimi olan Extra Chilli epic Spins(tm), benzersiz bir oyun deneyimi için heyecan verici stüdyo aksiyonu sunar. Her turda her oyuncuya beş dönüş hakkı verilir.

Extra Chilli Nedir

Big Time Gaming’in Megaways(tm) slot makinesi tarafından üretilen canlı bir oyun programı olan Extra Chilli epic Spins(tm), heyecanı artırmak ve izleyicilere keyif katmak için Pinatas veya Gamble Wheels gibi diğer eğlenceli unsurlarla birlikte eğlenceli bir stüdyo ortamının bir parçası olarak gösteriliyor.

Temel Oyun ve Ücretsiz Döndürme Aşamasının her ikisinde de merkezinde altı dikey makara bulunan bir slot makinesi ve alt kısmında zafer şansını artıran ve daha fazla kazanma şansı sağlayan “WILD” sembolleri içerebilen ek bir yatay makara kullanılır.

Oynarken, HOT kelimesini oluşturmak için çarpanları toplayın ve oluştururken 16’ya kadar ücretsiz döndürme kazanın! Bunu yapmakta başarılı olursanız, 16’lık bir ödül sunulacaktır.

Soldan sağa doğru üç veya daha fazla eşleşen sembol veya pozisyondan bağımsız olarak ardışık silindirler üzerinde iki mor chillis (üstün sembol) topladıysanız, kazandınız! Cup90 ve Sevibet gibi yasal ve güvenilir kumar siteleri ile oynadığınız k,taktirde harika bir kazanç elde edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DÖNÜŞLER

Ücretsiz Döndürme turuna girmek için H, O ve T harflerini toplayın ve Ücretsiz Döndürme yeniden tetiklemelerinizden biri sırasında üç çarpanı da toplayın – Temel Oyundaki çarpanların devredip ödemeyi artırmasına benzer şekilde. Her iki tabandaki tüm çarpanlar da Ücretsiz Döndürmeler sırasında daha da artacaktır!

Ücretsiz döndürmeleri aldıktan sonra, Kumar Çarkları başlayacaktır.

KUMAR ÇARKLARI

Kumar Çarkları, birbirine farklı renk setleri gösteren birbirine bağlı iki çarktır.

Kumar çarkı 1, sunucu çarkı döndürmeden önce seçtiğiniz renk olarak mor veya kırmızıyı seçmenizi gerektirir; çark seçtiğiniz renk segmentlerinden birinde durursa, ödül olarak iki Serbest Döndürme daha verilecektir.

Bu Serbest Döndürme turundan sonra, bir Kumar çarkı aracılığıyla Serbest Döndürme kazanmak için başka bir fırsat daha vardır. Döndürmeye basmadan önce ikinci Kumar çarkının döndüğü kırmızı, mor veya yeşil renklerden herhangi dördünü seçmeniz yeterlidir! Bu renk segmenti üzerine düştüğünde iki ek Ücretsiz Döndürme kazanacaksınız!

Gamble Wheels Free Spins, çarpan hesaplamasında hem Temel Oyun hem de Free Spins çarpanlarını içerir.

Pinyata

Temel Oyun ve sonraki Serbest Döndürmeler sırasında herhangi bir noktada, oyuncular bir veya daha fazla pinatayı bir veya daha fazla kasaya fırlatarak kasayı kırma ve içinde saklı olan tüm ödülleri bulma fırsatına sahiptir.

Pinatalar 20 kata kadar rastgele çarpanlar sunabilir veya “HOT” içerebilir, oyun sunucuları tarafından kırılarak açıldığında Ücretsiz Döndürmeleri tetikler ve ardından size bahşedilen tüm avantajları ortaya çıkarır.

Tüm çarpanlar birleştirilecek ve hem mevcut dönüşlere hem de gelecek olanlara uygulanacaktır.

Fruit Party slot oyunu hakkındaki yazımız da ilginizi çekebilir.

Exit mobile version